Author: ffk

Lajmet

Orari i ndeshjeve të Ligës së Femrave, Ligës së Dytë, Juniorëve dhe Kadetëve 

Superliga – Femrat – Java 9 ————————————————————————————— Intelektualet – Jakova, e shtunë, 16:00, Gjilan ————————————————————————————— Feronikeli – Ulpiana ————————————————————————————— Kosova (P) – Vizioni ————————————————————————————— Malisheva – Bazeli 2015, e diel 15:00 ————————————————————————————— Drenica – Mitrovica ————————————————————————————— Liria – Llapi, e diel ————————————————————————————— Liga e Femrave…

Kryesore

Klubi AKV ”Bardhosh Gërvalla” vizitoi FFK-në 

25 tetor, 2018 – Pas homazheve që kishin bërë te varri ish presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, ekspedita e klubit AVK”Bardhosh Gërvalla” nga Ludwisburgu vizituan Federatën e Futbollit të Kosovës, të cilëve në emër të presidentit të FFK-së Agim Ademi mirëseardhje u dëshiroi Zv. Sekretari…

P