Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Author: ffk

Vendimet

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Metë Çeku – kryetar, Dukagjin Zefi, Avni Shala, Luan Salihu dhe Donat Lushaku – anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë 19.05.2023 shqyrtoi procedurat e hapura nga Komisioni i Garave pas përfundimit të ndeshjeve të xhiros së…

Kryesore

Mitrovica fituese e Kupës së Kosovës 

17 maj, 2023 – Futbollistet e Mitrovicës e kanë fituar trofeun e parë të këtij edicioni për futbollin e vajzave. Ato në finalen e Kupës së Kosovës e kanë mundur skuadrën e EP Hajvalisë, me rezultat 2:1. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në…

Vendimet

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Metë Çeku – kryetar, Dukagjin Zefi, Avni Shala, Luan Salihu dhe Donat Lushaku – anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë 17.05.2023 shqyrtoi procedurat e hapura nga Komisioni i Garave pas përfundimit të ndeshjeve të xhiros së…

Vendimet

Vendimet e Komisionit të Garave  

Komisioni i Garave i Superligës dhe Ligës së Parë në përbërje Abdyl Bellopoja kryetar, Isak Ejupi dhe Agim Kastrati anëtarë në mbledhjen e mbajtur me 17.05.2023, ka diskutuar për regjistrimin e ndeshjeve të xhiros së 34-t të Albi Mall Superligës dhe ndeshjeve të xhiros së…

Kryesore

Ballkani rikthehet në pozitën e liderit 

14 maj, 2023 – Ballkani është rikthyer në pozitën e parë në renditjen e Albi Mall Superligës së Kosovës, dy javë para përfundimit të kampionatit. Skuadra nga Suhareka ka shënuar fitore para tifozëve të vet, në javën e 34-t në duel me Llapin, me rezultat…

P