Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Author: ffk

U21

Kosova U21 sonte përballë Polonisë 

8 shtator, 2023 – Kombëtarja e Kosovës U21 e zhvillon sonte ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2025. Dardanët e drejtuar nga Afrim Tovërlani do të vihen përballë Polonisë, në stadiumin “Orlen Arena” në Plock, ndeshje e cila fillon në orën 20:00….

Lajmet

Njoftim për opinion 

8 shtator, 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton edhe një herë opinionin se biletat e ndeshjes Kosovë – Zvicër janë të personalizuara dhe nuk mund të transferohen te një person tjetër. Në secilën hyrje të stadiumit funksionon sistemi digjital dhe do të bëhet…

Vendimet

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Metë Çeku – kryetar, Dukagjin Zefi, Avni Shala, dhe Donat Lushaku – anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë 08.09.2023 shqyrtoi procedurat e hapura nga Komisioni i Garave pas përfundimit të ndeshjeve të xhiros së dytë të…

P