Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, U21

Dardanët U21 optimistë për ndeshjet e qershorit 

30 maj, 2022 – Kombëtarja U21 ka mbajtur stërvitjen e parë në kuadër të përgatitjeve për tri ndeshjet e muajit qershor për kualifikimet e Evropianit 2023, kundër Andorrës, Anglisë dhe Shqipërisë. Në stërvitjen e sotme drejtori teknik, Albert Bunjaki kryesisht është përqendruar në stërvitje të…

P