Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Kombëtarja e Kosovës dhuron 25 mijë euro për humanizëm 

9 maj, 2019 – Kombëtarja e Kosovës për një kohë të shkurtër pas daljes në arenën ndërkombëtare ka arritur t’i fitojë zemrat e të gjithë popullit dhe është bërë storie suksesi. Me djemtë Dardanë tashmë ndihen krenarë të gjithë. Ata janë shembull se si duhet…

Kombetaret, Lajmet

Kosova U16 e nis me fitore turneun në Estoni 

28 prill, 2019 – Kombëtarja e Kosovës U16 në konkurrencën e femrave e ka nisur me fitore turneun zhvillimor të UEFA-s në Estoni. Vashat e drejtuara nga Kushtrim Munishi në ndeshjen e parë në kuadër të këtij turneu e kanë mposhtur Letoninë, me rezultat 2:0….

P