Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, Lajmet

Femrat/Kombëtarja U19 pësoi humbje nga Çekia 

27 shkurt, 2019 – Kombëtarja U19 në konkurrencën e femrave e ka zhvilluar sot ndeshjen e parë në kuadër të turneut që po mbahet në Side të Antalya të Turqisë, ku ka pësuar humbje nga Çekia, me rezultat të thellë 0:8. Para ndeshjes, anëtarja e…

Kombetaret, U19

Kombëtarja U19 fitoi në duel me Maltën 

21 shkurt, 2019 – Kombëtarja U19, e përbërë vetëm me futbollistë nga klubet vendore, ka shënuar fitore në ndeshjen e tretë dhe të fundit në kuadër të turneut “Roma Caput Mundi” në duel me Maltën, me rezultat 3:0. Dy gola për kombëtaren tonë i shënoi…

Kombetaret, Lajmet, U19

Kombëtarja U19 humb pas penalltive nga Lazio 

18 shkurt, 2019 – Kombëtarja U19 e ka zhvilluar sot ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Roma Caput Mundi” kundër Lazios. Ndeshja në kohën e rregullt u mbyll baras, 2:2, derisa në penallti pas madje 11 serive fitores iu gëzuan futbollistët e skuadrës italiane….

P