Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, Lajmet, U21

Sot filloi kampi i Kombëtares U21 në Durrës 

13 nëntor, 2018 – Sot në Durrës ka filluar kampi katër ditor i Kombëtares U21, ku trajnerët Rafet Prekazi, Erdogan Celina e Naser Prapashtica kanë punuar me 25 futbollistët në dispozicion. Shumica e futbollistëve të këtij kampi janë për herë të parë në Kombëtaren U21…

Kombetaret, Kombëtarja A, Lajmet

Challandes e fton Shkëlqim Demhasajn 

12 nëntor, 2018 – Pas lëndimit të Bersant Celinës në ndeshjen e së shtunës në skuadrën e tij, përzgjedhësi Bernard Challandes e ka ftuar në grumbullim Shkëlqim Demhasajn për dy ndeshjet e ardhshme kundër Maltës dhe Azerbajxhanit. Futbollisti i Luzernit do t’i bashkohet ekipit kombëtar…

P