Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, Kombëtarja A, Lajmet

Challandes e fton Shkëlqim Demhasajn 

12 nëntor, 2018 – Pas lëndimit të Bersant Celinës në ndeshjen e së shtunës në skuadrën e tij, përzgjedhësi Bernard Challandes e ka ftuar në grumbullim Shkëlqim Demhasajn për dy ndeshjet e ardhshme kundër Maltës dhe Azerbajxhanit. Futbollisti i Luzernit do t’i bashkohet ekipit kombëtar…

Kombetaret, U21

Kombëtarja U21 me kamp katër ditor në Durrës 

10 nëntor, 2018 – Kombëtarja U21 do të mbajë kamp katër ditor në bregdetin shqiptar, më saktësisht në Durrës, me futbollistët e gjeneratave 1998 dhe 1999, në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet e ardhshme. Trajnerët Rafet Prekazi, Erdogan Celina e Naser Prapashtica, do të kenë…

P