Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombëtarja A

Kombëtarja A, Kryesore

Kosova humb në miqësore nga Jordania 

10 nëntor, 2021 – Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje përballë Jordanisë, me rezultat 2:0, në miqësoren që u zhvillua të mërkurën në mbrëmje, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Dardanët e nisën me vrull ndeshjen, me synimin dhe dëshirën e madhe për ta zhbllokuar rezultatin qysh…

P