Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Mesazh urimi i presidentit Ademi për Vitin e Ri 

Të dashur miq, I nderuar komunitet i futbollit, tifozë, sponsorë, përfaqësues të mediave, qytetarë të Republikës së Kosovës dhe bashkëatdhetarë kudo që jetoni; Në përmbyllje të vitit 2021 dua të ju falënderoj secilin prej jush për punën e përbashkët në zhvillimin dhe përparimin e futbollit…

Kryesore

Presidenti Ademi me bashkëpunëtorë vizitoi dhe shpërndau dhurata për fëmijët në SOS Fshat, HANDIKOS dhe Down Syndrome Kosova 

29 dhjetor, 2021 – Presidenti Agim Ademi në shoqëri të nënkryetarit Bakir Burri, drejtorit të Kombëtares, Muharrem Sahiti, kapitenit të Kombëtares së veteranëve, Sylejman Selimi, futbollistit të Kombëtares, Edon Zhegrova dhe kryetarit të tifo-grupit “Dardanët”, Lulzim Berisha, në kuadër të festave të fundvitit, sot, kanë…

Kryesore

Emir Sahiti i bashkohet Kombëtares së Kosovës 

28 dhjetor, 2021 – Futbollisti i Hajdukut të Splitit, Emir Sahiti ka vendosur që t’i bashkohet Kombëtares së Kosovës. Ai, pas takimit të sotëm me presidentin Agim Ademi, e ka nënshkruar shkresën nëpërmjet të cilës do t’i kompletohet dokumentacioni i nevojshëm për t’u paraqitur në…

P