Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore, U17

Kosova pësoi humbje në ndeshjen e parë nga Turqia 

16 janar, 2017 – Përfaqësuesja e Kosovës U-17 e ka zhvilluar sot ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup”, që po zhvillohet në afërsi të Izmirit në Turqi. Të përzgjedhurit e Besnik Kollarit kanë pësuar humbje në duel me Turqinë, me…

Kryesore

Thierry Favre vizitoi sot FFK-në 

13 janar, 2017 –  Sot, z. Thierry Favre përgjegjës për projekte në UEFA (Head of UEFA HatTrick), ka vizituar FFK-në dhe ka uruar kryetarin Fadil Vokrri për akomodimin në zyrat e reja, duke i dëshiruar suksese në futbollin e Kosovës dhe që viti 2017 të…

Kryesore, U17

Punë intensive që shërben për të ardhmen (VIDEO) 

4 janar, 2017 – Përfaqësuesja U-17 ka vazhduar me punë intensive edhe në ditën e tretë të grumbullimit në Durrës. Edhe gjatë ditës së sotme është punuar me përkushtim të madh, ku paradite stërvitja dy orëshe është kryer në Kavajë, derisa në orët e mbrëmjes…

Kryesore

Telegram urimi i kryetarit Vokrri për Vitin e Ri 

Prishtinë, 31 dhjetor   2016 Të nderuar! Drejtues të klubeve të futbollit, futbollistë, trajnerë, gjyqtarë, adhurues dhe media, viti që po lëmë pas ishte plotë me sfida, por edhe me suksese. Viti që lamë pas shënoi një epokë të re historike, që ishte pranimi në UEFA…

P