Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

FC Prishtina 01 fituese e trofeut “Adem Jashari” 

6 mars, 2023 – FC Prishtina 01 është skuadra fituese e trofeut “Adem Jashari” në edicionin e 14-të me radhë të këtij turneu, i cili organizohet nga Federata e Futbollit e Kosovës nëpërmjet Komisionit të Futsallit, në kuadër të manifestimeve për Epopenë e UÇK-së. Në…

Kryesore, Lajmet

Albin Krasniqi “Ylli i Javës” 

27 shkurt, 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i Javës”. Ky çmim për javën e 22-të në Albi Mall Superligë i ka takuar futbollistit të FC Ferizaj, Albin Krasniqi. Vlerësimi i më të…

P