Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Statistika

Statistika

Prishtina fitoi me lehtësi kundër Besës 

Skuadra kampione në fuqi, Prishtina, ka shënuar fitore bindëse në duel me Besën, me rezultat 3:0. Kjo sfidë u zhvillua, të shtunën, në kryeqytet dhe i takoi javës së 10-të në Raiffeisen Superligë. Për Prishtinën kjo ishte fitorja e pestë në këtë edicion, duke u…

Statistika

Drita shënoi fitore bindëse kundër Llamkos Kosovës 

Skuadra e Dritës ka shënuar fitore në ndeshjen kundër Llamkos Kosovës, me rezultat bindës 3:0. Ndeshja e zhvilluar, të premten, në stadiumin “Ismet Shabani” në Ferizaj, e hapi javën e 10-të në Raiffeisen Superligë, e cila do të vijoi me ndeshjen e nesërme në kryeqytet…

Statistika

Llamkos Kosova e mposhti Hysin, bëhet sërish lider 

Sot janë zhvilluar tri ndeshjet e fundit të javës së 9-të në Raiffeisen Superligë. Llamkos Kosova ka shënuar fitore para tifozëve të vet kundër Hysit, me rezultat 2:1, duke u rikthyer sërish në pozitën e liderit, me 18 pikë, një më shumë se sa rivali…

Statistika

Drenica e Ferizaj shënuan fitore 

Sot janë zhvilluar dy ndeshje në kuadër të javës së 9-të në Raiffeisen Superligë. Drenica ka vazhduar serinë e rezultateve pozitive, duke e mposhtur skuadrën kampione në fuqi, Prishtinën, në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, me rezultat 1:0. Golin e vetëm në këtë ndeshje e…

Statistika

Hajvalia shënoi fitore kundër Trepçës’89 

Skuadra e Hajvalisë ka shënuar fitore në ndeshjen hapëse të javës së 9-të në Raiffeisen Superligë kundër Trepçës’89, me rezultat 1:0.  Kjo sfidë u zhvillua, të premten, në Kizhnicë. Për Hajvalinë kjo ishte fitorja e tretë në këtë edicion, por e para në shtëpi qysh…

P