Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Statistika

Statistika

Prishtina ia shkaktoi humbjen e parë Llamkos Kosovës 

Skuadra kampione në fuqi, Prishtina, ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Llamkos Kosovën, me rezultat 1:0, në kuadër të javës së 8-të në Raiffeisen Superligë. Kësisoj, pas kësaj jave nuk ka më skuadra të pamposhtura, pasi deri më tash skuadra vushtrriase…

Statistika

Drenica realizoi fitoren e dytë radhazi 

Skuadra e Drenicës është këndellur përfundimisht nga seria e rezultateve të dobëta në fillim të edicionit, pasi të shtunën në kuadër të javës së 8-të në Raiffeisen Superligë ka shënuar fitore në duel me Feronikelin, me rezultat 2:1. Për kuqezinjtë nga Skenderaj kjo ishte fitorja…

Statistika

Drita e mposhti Trepçën'89 

Skuadra e Dritës ka shënuar fitore në duelin kundër Trepçës’89, në kuadër të javës së 7-të në Raiffeisen Superligë, që u zhvillua, të enjten, në Gjilan, me rezultat 4:2. Skuadra gjilanase, e cila në këtë ndeshje u paraqit nën drejtimin e trajnerit të ri, Milaim…

Statistika

Llamkos Kosova bindëse kundër Feronikelit 

Skuadra e Llamkos Kosovës ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të javës së 7-të në Raiffeisen Superligë, duke e mposhtur Feronikelin, sot në Vushtrri, me rezultat 3:0. Me këtë fitore skuadra e drejtuar Ismet Munishi është rikthyer në pozitën e parë në renditje, me…

Statistika

Hysi lider i ri i Raiffeisen Superligës 

Janë zhvilluar ndeshjet e javës së 6-të në Raiffeisen Superligë. Kjo javë u karakterizua me katër fitore të vendasve dhe dy barazime, derisa në gjashtë ndeshje u shënuan 12 gola. Pozitën e liderit pas kësaj jave e mori Hysi, skuadër e cila realizoi fitoren e…

P