Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U19

Kryesore, Lajmet, U19

Përkushtim i madh i Kombëtares U-19 në përgatitje 

19 mars, 2018 – Kombëtarja U-19 i ka marrë me seriozitet maksimal ndeshjet e rrethit elitë, që mbahen në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin evropian Finlanda 2018. Kombëtarja U-19 posa ka arritur dhe është vendosur në qytetin e bukur të Portos së Portugalisë përkatësisht në hotelin…

Kryesore, U19

Kombëtarja U-19 udhëtoi për Portugali 

17 mars, 2018 –  Ndonëse gati në të njëjtën periudhë kohore, do të zhvillohen shumë ndeshje të ekipeve kombëtare, në radhë të parë Kombëtarja A do të zhvillojë dy ndeshje miqësore në Paris, kundër Madagaskarit më 24 dhe kundër Burkina Fasos më 27 mars, që…

Kryesore, U19

Kombëtarja U-19 barazoi në ndeshjen e dytë me bullgarët 

22 shkurt, 2018 – Kombëtarja U-19 ka barazuar 0:0 në miqësoren e dytë kundër kombëtares bullgare U-19, në ndeshjen që u zhvillua sot në stadiumin “Arena” në Sozopol. Dy ditë më herët, të përzgjedhurit e Ramiz Krasniqit, kishin pësuar humbje nga bullgarët 2:1, ndonëse pjesën…

Kryesore, U19

Kosova U-19 humbi miqësoren e parë kundër Bullgarisë U-19 

20 shkurt, 2018 – Kombëtarja e Kosovës U-19 ka zhvilluar sot ndeshjen e parë miqësore kundër Kombëtares bullgare të të njëjtës grupmoshë,  në stadiumin “Urban” në Nessebar, në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet e Evropianit në “Elite Round”, që do të zhvillohen prej 21 deri…

Lajmet, U19

Kombëtarja U-19 mbajti stërvitjen e parë në Bullgari 

18 shkurt, 2018 – Kombëtarja U-19  tash e dy ditë po qëndron në Varna të Bullgarisë, ku do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me kombëtaren bullgare U-19 në kuadër të përgatitjeve për “Elite Round” që do të mbahet në Portugali, prej 21 deri më 27…

P