Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U19

Lajmet, U19

Lista e Përfaqësueses U19 për tubimin e radhës 

Lista e Përfaqësueses U-19 me lojtarë vendor për tubimin e radhës Portierët: 1.Albiona Berisha-RS 2.Flamur Gashi-LIR 3.Ardit Miftari -VJ Lojtarët 1.Lumbardh Dellova (SH) -LIR 2.Abit Salihu (SH)-2KOR 3.Dardan Sekiraqa  (SH)-PR 4.Drin Govorri (MBM)-2KOR 5.Ramiz Bytyçi (MBD)-B.SU 6.Roland Vitija (MBD)-KEK 7.Rilind Namani (MSQ)-KEK 8.Edision Kqiku (MSD-M)-HAJ…

Kryesore, U19

Kosova U19 zhvilloi ndeshje testuese me Otrantin 

10 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-19 në kuadër të grumbullimit pesë ditor në Ulqin, sot, ka zhvilluar ndeshjen e parë testuese kundër skuadrës ulqinake, Otrant Olympic, që bën gara në Ligën e Dytë të Malit të Zi dhe është një nga pretendentët kryesor për t’u…

Kryesore, U19

Krasniqi në përgjithësi i kënaqur me punën e djelmoshave 

9 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-19 ka vazhduar me punë intensive në grumbullimin që po mbahet në Ulqin. Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar dy seanca stërvitore nga dy orë, ku është punuar në aspektin tekniko-taktik, në fazën ofanzive dhe defanzive si dhe është improvizuar…

Kryesore, U19

Përfaqësuesja U-19 mbajti stërvitjen e parë në Ulqin 

8 shkurt, 2017 – Ekspedita e Përfaqësueses së Kosovës U-19 e prirë nga drejtori për marrëdhënie me jashtë në FFK, Artan Govori dhe përzgjedhësi Ramiz Krasniqi me ndihmësit Nazmi Rama e Xhelal Karabegu, ka arritur sot në Ulqin dhe është akomoduar në hotelin “Olympic”, ku…

Lajmet, U19

Përfaqësuesja U-19 mban grumbullimin e radhës në Ulqin 

3 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-19 e Kosovës në kuadër të seleksionimit të futbollistëve dhe përgatitjeve për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2018, prej 8 deri më 12 shkurt do të mbajë grumbullimin e radhës në Ulqin. Në këtë grumbullim përzgjedhësi Ramiz Krasniqi ka ftuar 18…

P