Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U21

Kryesore, U21

Krerët e FFK-së vizituan Kombëtaren U21 

2 qershor, 2021 – Presidenti Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri kanë vizituar sot Kombëtaren U21 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. Dardanët e rinj tash e disa ditë janë duke u përgatitur për ndeshjen e parë kualifikuese për Evropianin 2023 kundër Andorrës, e cila…

Kombetaret, Kryesore, U21

Kombëtarja U21 udhëtoi në Katar 

22 mars, 2021 – Ekspedita e Kombëtares U21 ka udhëtuar të hënën drejt Dohas, ku më 26 dhe 29 mars do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren U21 të Katarit. Udhëtimi i Dardanëve të rinj ishte parashikuar për të dielën në mbrëmje, por ai…

P