Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: U21

Kombetaret, Kryesore, U21

Kombëtarja U21 udhëtoi në Katar 

22 mars, 2021 – Ekspedita e Kombëtares U21 ka udhëtuar të hënën drejt Dohas, ku më 26 dhe 29 mars do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren U21 të Katarit. Udhëtimi i Dardanëve të rinj ishte parashikuar për të dielën në mbrëmje, por ai…

Kryesore, U21

Kosova miqësore me Katarin 

9 shkurt, 2021 – Aktivitetin e parë të vitit 2021 Kombëtarja U21 do ta zhvillojë në pranverë. Në fakt, më 26 mars Dardanët e rinj do të përballen me Katarin në kryeqytetin Doha, ndërkohë që ekziston mundësia të zhvillohet edhe një miqësore tjetër tri ditë…

Kombetaret, U21

Orari i ndeshjeve të Kombëtares së Kosovës U21 

28 janar, 2021 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2023 për Kombëtaret U21, ku Kosova u vendos në Grupin G së bashku me Anglinë, Republikën e Çekisë, Slloveninë, Shqipërinë dhe Andorrën. Ndërkohë, në…

Kryesore, U21

Kosova U21 sërish në grup me Anglinë e Shqipërinë 

28 janar, 2021 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2023 për Kombëtaret U21. Kosova do të luajë në Grupin G, ku sërish do të përballet me Anglinë, Shqipërinë dhe Andorën, teksa në grup…

P