Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Uncategorized @sq

Uncategorized @sq

Drita sot synon ta befasojë Antwerpin 

28 korrik, 2022 – Skuadra e Dritës synon një tjetër paraqitje dinjitoze kundër skuadrës së njohur belge, Royal Antwerp, në ndeshjen e kthimit të rrethit të dytë në Ligën e Konferencës. Pas barazimit 0:0 në Belgjikë, skuadra e drejtuar nga Ardian Nuhiu shpreson që me…

Uncategorized @sq

Presidenti Ademi përgëzon Dardanët U17 

6 tetor, 2021 – Presidenti Agim Ademi ka përgëzuar ekipin Kombëtar U17 për fitoren e realizuar në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Euro 2022 kundër njërës prej favoriteve të Grupit 9, Austrisë, me rezultat 1:0. Në një postim në profilin e tij në rrjetet sociale,…

Uncategorized @sq

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Metë Çeku – kryetar, Dukagjin Zefi, Avni Shala, Luan Salihu dhe Bekim Behrami – anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë 04.05.2021 shqyrtoi procedurat e hapura nga Komisionet e Garave dhe duke ju referuar raporteve, deklaratave plotësuese…

P