Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Standard Pagination

Uncategorized @sq

Sonte në ora 19:00, miqësorja Kosovë – Danimarkë 

21 mars, 2019 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Danimarkës do të zhvillohet sonte me fillim në orën 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Kjo ndeshje fillimisht ishte paraparë të luhej nga ora 18:00, por për…

P