kosovaomani1Përfaqësuesja e Kosovës më 24 mars do të luajë miqësore me Eintracht Frankfurtin (në orën 19:00 në stadiumin FSV Frankfurt), derisa më 27 mars me Werder Bremenin (në orën 18:00 në Nordhorn). Të gjithë bashkëkombasit tanë inkurajohen dhe janë të mirëpritur për t’i përkrahur djelmoshat tanë në këto dy ndeshje. Të gjithë të interesuarit për ndeshjen Eintracht Frankfurt – Kosova biletat mund t’i blejnë në stadiumin “FSV Frankfurt”
————————————————–
Werder – Kosova
Vorverkaufsstelle Nordhorn:
Speet Footwear Neunhauser Straße  10-12
48530 Nordhorn
Fon: 05921-8198455
Inhaber Herr Baysoy
Mit freundlichen Grüßen
Antje Kranz