Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Aktualitet

Futsall, Kryesore

Kosova pëson humbje nga Uzbekistani 

25 korrik, 2021 – Kombëtarja e Kosovës në futsall ka pësuar humbje në ndeshjen e parë në kuadër të turneut kontinental të futsallit që po mbahet në Tajlandë. Dardanët humbën në duel me Uzbekistanin, me rezultat 6:3. Ndeshja nisi keq për të përzgjedhurit e Arben…

Uncategorized @sq

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Metë Çeku – kryetar, Dukagjin Zefi, Avni Shala, Luan Salihu dhe Bekim Behrami – anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë 04.05.2021 shqyrtoi procedurat e hapura nga Komisionet e Garave dhe duke ju referuar raporteve, deklaratave plotësuese…

Futsall, Kryesore

Kosova barazon me Holandën në miqësoren e parë 

4 prill, 2021 – Kombëtarja e Kosovës në futsall ka barazuar pa gola me Kombëtaren e Holandës, në ndeshjen e parë miqësore të zhvilluar sonte në Zeist. Dardanët e futsallit të prirë nga përzgjedhësi i ri, Arben Simitçiu shfaqën një lojë shumë të mirë përballë…

P