Author: ffk

Lajmet, U21

Kombëtarja U21 e gatshme për duelin me Izraelin 

15 tetor, 2018 – Kombëtarja U21 e ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme kundër Izraelit, që njëherësh është edhe dueli i fundit i Dardanëve të rinj në ciklin e tyre të parë kualifikues për Evropianin 2019. Përzgjedhësi Rafet Prekazi me ndihmësin…

Lajmet

Njoftim i Komisionit të Garave 

Komisioni i Garave i IPKO Superligës me kërkesë të klubeve ka vendosur që dy ndeshjet e javës së 10-të në IPKO Superligë, Feronikeli – Prishtina dhe KEK-u – Ferizaj të shtyhen për 7 nëntor, për shkak të angazhimit të lojtarëve të këtyre klubeve me ekipet…

P