Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Author: ffk

Lajmet

Vendimet e Komisarit të Garave 

Komisari i Garave të Raiffeisen Superligës, Ismet AHMETI, më datën 12.11.2013, lidhur më regjistrimin e ndeshjeve të javës së  15-të  për Kampionatin 2013/14,  – shqyrtoi tërë materialin e prezantuar nga zyrtarët e ndeshjeve të SUPERLIGËS së Kosovës në futboll (kategoria e SENIORËVE), andaj duke u…

Lajmet

Termini i ndeshjeve të fundjavës 

Është caktuar termini i ndeshjeve të javës së 16-të në Raiffeisen Superligë dhe i ndeshjeve të javës së 15-të (të fundit të stinorit vjeshtor) në Ligën e parë.         Raiffeisen SUPERLIGA, java e 16-të: E premte, 15.11.2013 nga ora 13.00 Fushë Kosova…

Statistika

Drenica barazoi sërish 

Skuadra e Drenicës ka realizuar barazimin e tretë radhazi, duke e vazhduar serinë pa humbje që tashmë ka arritur në 10 ndeshje. Kuqezinjtë e drejtuar nga Afrim Jashari, sot, para tifozëve të vet në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj kanë barazuar me Trepçën’89, me rezultat…

Lajmet

Vendimet e Komisarit të Garave 

Komisari i Garave të Raiffeisen Superligës, Ismet AHMETI, më datën 08.11.2013, lidhur më regjistrimin e ndeshjeve të javës së  14-të  për Kampionatin 2013/14,  – shqyrtoi tërë materialin e prezantuar nga zyrtarët e ndeshjeve të SUPERLIGËS së Kosovës në futboll (kategoria e SENIORËVE), andaj duke u…

P