Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Author: ffk

Lajmet

Salihu e Berisha mbajtën ligjëratë për studentët e UBT-së 

Sot më 28 maj, në Shtëpinë e Sporteve në Prishtinë, sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu dhe zëdhënësi Fazli Berisha me kërkesën profesoreshës Naile Demiri nga Universiteti “UBT” mbajtën një ligjëratë për studentët e këtij Universiteti dega e gazetarisë. Sekretari Eroll Salihu u foli…

Aktivitete

Telegram ngushëllimi për familjen e Fatmir Zhubit 

Ky është telegram ngushëllimi që kryetari Fadil Vokrri ia ka drejtuar familjes së ish-trajnerit të gjeneratës së artë të Vëllaznimit, Fatmir Zhubi “Xheki”, i cili ndërroi jetë në moshën 74-vjeçare. E nderuara familje e z. Fatmir Zhubi! Lajmi për vdekjen e z. Fatmir Zhubi na…

Vendimet

Vendimet e Komisionit Disiplinor 

 23.05.2014 – Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në mbledhjen e vet të mbjatur me datë 23.05.2014 ( ditë e premtë – ora 15,00 ), shqyrtoi procedurat e hapura nga mbledhja e kaluar dhe për të njejtat duke iu referuar raporteve  të zyrtarëve nga ndeshjet…

Lajmet

Vokrri: Në tetor do të luajmë kundër Panamasë e Kanadasë 

Sot më 22 maj në hotel “Eemerald” kryetari i FFK-së, z. Fadil Vokrri bashkë me sekretarin e përgjithshëm z. Eroll Salihu dhe përzgjedhësin z. Albert Bunjaku mbajtën një konferencë me gazetarë. Duke i përshëndetur gazetarët e pranishëm kryetari Vokrri në fillim i falënderoi për punën…

P