13 janar, 2021- Presidenti Agim Ademi sot me delegacionin e FFK-së ka qëndruar për vizitë në familjen e Florent Hadërgjonajt për t’i shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të gjyshit. Me këtë rast, presidenti Ademi shprehu mbështetjen e tij dhe të komunitetit të futbollit për…