5 shtator, 2018 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Ishujt Faroe, që do të zhvillohet më 10 shtator në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të fillojë të enjten, më 6 shtator në mesditë dhe do të bëhet në dyqanet e kompanisë IPKO, në këto pika të shitjes: