Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombëtarja A – Femrat

Kombetaret, Kombëtarja A – Femrat

Dardanet pësuan humbje nga Rusia 

27 nëntor, 2020 – Ndeshja kualifikuese për Euro 2021 ndërmjet Rusisë dhe Kosovës në konkurrencën e femrave, e cila u zhvillua sonte në Turqi është mbyllur me fitoren e ruseve, me rezultat 3:0. Ndeshja nisi me një minutë heshtje në nderim të legjendës së futbollit…

Kombëtarja A – Femrat, Kryesore

Dardanet nesër përballë Holandës 

26 tetor, 2020 – Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave e ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Holandës që zhvillohet të martën në mbrëmje në orën 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2022. Holandezet janë…

P