Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Dardanet fitojnë turneun në Itali pa asnjë humbje 

21 shkurt, 2020 – Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave e përbërë prej vashave U16, U19 dhe U23 nën udhëheqjen e Kushtrim Munishit ka triumfuar në turneun ndërkombëtar “Il Calcio E’Rosa” që u zhvillua në Itali me ekipe të kolegjeve të ndryshme dhe me…

Kombetaret, U19

Kombëtarja U19 triumfoi ndaj Greqisë 

18 shkurt, 2020 – Edhe në ndeshjen e dytë të turneut “ROMA CAPUT MUNDI”, Kombëtarja U19 e Kosovës ka shënuar fitore kundër Greqisë me rezultat 1:0. Ishte një ndeshje jashtëzakonisht e fortë dhe cilësore. Djemtë e Kombëtares treguan lojë të mirë dhe karakter fitues, duke…

P