Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, U17

Kombëtarja U17 në grup me Portugalinë për Euro 2021 

3 dhjetor, 2019 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës, është hedhur shorti për kualifikueset e Kampionatit Evropian 2021 për kombëtaren U-17. Kosova është përfshirë në Grupin 6 së bashku me Portugalinë, Republikën Çeke dhe Malin e Zi, derisa turneu kualifikues do…

Kombetaret, U19

Kosova U19 pësoi humbje nga Polonia U19 

16 nëntor, 2019 – Kombëtarja e Kosovës U19 ka pësuar humbje në ndeshjen e dytë në kuadër të kualifikimeve për Evropianin 2020. Pas barazimit 1:1 në ndeshjen e parë kundër Rusisë, Dardanët e rinj të drejtuar nga Ramiz Krasniqi janë mundur nga Polonia, me rezultat…

P