Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Challandes: Qëllimi im është të vazhdoj me Kosovën 

11 prill, 2020 – Pas spekulimeve në mediat zvicerane se e ardhmja e Bernard Challandes në krye të Kombëtares së Kosovës është në pikëpyetje dhe varet nga kualifikimi ose jo i Kosovës në Evropian, trajneri zviceran, ka folur për portalin “Futbolli.info”, duke i hedhur poshtë…

P