Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Agjenda e stërvitjeve e Kombëtares A dhe Kombëtares U21 

2 shtator, 2019 – Kombëtarja A e Kosovës dhe Kombëtarja U21 do të nisin sot përgatitjet për ndeshjet e këtij muaji në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, përkatësisht Euro 2021. Kombëtarja e drejtuar nga Bernard Challandes stërvitjen e parë e mban sot në orën…

Kombetaret, U15

Kosova U15 shënoi fitore në duel me Shqipërinë U15 

27 gusht, 2019 – Kombëtarja e Kosovës U15 ka shënuar fitore në ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Friendly Development Tournament” që po zhvillohet në Shkup. Dardanët njomak kanë arritur të mundin Kombëtaren e Shqipërisë U15, me rezultat 2:1. Të parët në epërsi kaluan…

P