Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, U17

Kosova U17 e mbyll rrethin elitë me humbje 

31 mars, 2019 – Djemtë e Kombëtares U17, që u kualifikuan për rrethin elitë, në garat e kësaj faze ndonëse nga loja në lojë u përmirësuan dukshëm, nuk ia arritën të fitojnë. Pas humbjes nga Ukraina me rezultat 2:0 në ndeshjen e parë, pastaj në…

Kombetaret, U17

Humbje minimale e Kosovës U17 nga Spanja 

28 mars, 2019 – Në ndeshjen e dytë kundër Spanjës në garat e rrethit elitë, Kombëtarja e Kosovës U17, pësoi humbje minimale prej 1:0, ndonëse luajti shumë më mirë se në ndeshjen e parë kundër Ukrainës. Pjesa e parë ishte për një nuancë më e…

Kombetaret, U21

Kombëtarja U21 mbajti stërvitjen e radhës në Antalya 

22 mars, 2019 – Kombëtarja U21 ka zhvilluar sot seancën e radhës në Antalya në kuadër të përgatitjeve për dy miqësoret që do t’i zhvillojë kundër Turkmenistanit dhe Maltës. Përzgjedhësi Rafet Prekazi me ndihmësit Erdogan Celina e Naser Prapashtica edhe në këtë stërvitje kanë dhënë…

P