Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Kombëtarja A në futsall po përgatitet në Gjakovë 

22 janar, 2019 – Kombëtarja e Kosovës në futsall tash e dy ditë është grumbulluar në Gjakovë, ku po i kryen përgatitjet për parakualifikimet e Kampionatit Botëror, që mbahen javën e ardhshme në Bjellorusi. Djemtë e drejtuar nga përzgjedhësi Ramadan Cimili janë akomoduar në hotel…

Kombetaret, Kryesore, U17

Kosova U16 merr pjesë në turneun e Dubait 

18 janar, 2019 – Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën deri 16-vjeç nën drejtimin e përzgjedhësit, Besnik Kollari, do të marrë pjesë në turneun ndërkombëtar të kësaj grupmoshe në Dubai, që mbahet prej 8 deri më 15 shkurt. Sipas drejtorit për marrëdhënie me jashtë dhe të…

Kombetaret, U19

Kombëtarja U19, grumbullim dyditor në Prishtinë 

16 janar, 2019 – Kombëtarja U19 do ta mbajë grumbullimin e radhës më 25 dhe 26 janar në Prishtinë. Përzgjedhësi Ramiz Krasniqi me ndihmësit e tij do të ketë në dispozicion një fond të konsiderueshëm të futbollistëve, me të cilët do të punojë për dy…

P