Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, U21

Orari i ndeshjeve kualifikuese të Kombëtares U21 

12 dhjetor, 2018 – Kombëtarja U21 ka mësuar edhe orarin e ndeshjeve për ciklin kualifikues të Kampionatit Evropian 2021. Dardanët e rinj do ta nisin fushatën e re me 6 qershor të vitit të ardhshëm me ndeshjen kundër Andorrës si mysafirë dhe pikërisht kundër kësaj…

Kombetaret, U15

Sot filloi Kampi U15 në Zvicër 

8 dhjetor, 2018 – Federata e Futbollit e Kosovës po punon pareshtur në të gjitha segmentet me qëllim që në të ardhmen të ketë paraqitje sa më të mira me ekipet e kombëtareve në fushatat kualifikuese. Kësisoj, sot, në Cyrih ka filluar kampi i radhës…

Kombetaret, Lajmet, U15

Filloi Kampi dyditorë për U15 në Gjermani 

1 dhjetor, 2018 – Sot në Grunberg të Gjermanisë ka filluar kampi dyditorë për grupmoshën 15-vjeç. Në këtë kamp janë të pranishëm 35 futbollistë, kryesisht nga Gjermania, por që disa janë edhe nga Austria dhe Anglia. Gjatë dy ditëve të këtij kampi trajnerët Gazmend Haliti,…

P