Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret, Kryesore, U17

Kosova U16 merr pjesë në turneun e Dubait 

18 janar, 2019 – Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën deri 16-vjeç nën drejtimin e përzgjedhësit, Besnik Kollari, do të marrë pjesë në turneun ndërkombëtar të kësaj grupmoshe në Dubai, që mbahet prej 8 deri më 15 shkurt. Sipas drejtorit për marrëdhënie me jashtë dhe të…

Kombetaret, U19

Kombëtarja U19, grumbullim dyditor në Prishtinë 

16 janar, 2019 – Kombëtarja U19 do ta mbajë grumbullimin e radhës më 25 dhe 26 janar në Prishtinë. Përzgjedhësi Ramiz Krasniqi me ndihmësit e tij do të ketë në dispozicion një fond të konsiderueshëm të futbollistëve, me të cilët do të punojë për dy…

Kombetaret, U21

Orari i ndeshjeve kualifikuese të Kombëtares U21 

12 dhjetor, 2018 – Kombëtarja U21 ka mësuar edhe orarin e ndeshjeve për ciklin kualifikues të Kampionatit Evropian 2021. Dardanët e rinj do ta nisin fushatën e re me 6 qershor të vitit të ardhshëm me ndeshjen kundër Andorrës si mysafirë dhe pikërisht kundër kësaj…

Kombetaret, U15

Sot filloi Kampi U15 në Zvicër 

8 dhjetor, 2018 – Federata e Futbollit e Kosovës po punon pareshtur në të gjitha segmentet me qëllim që në të ardhmen të ketë paraqitje sa më të mira me ekipet e kombëtareve në fushatat kualifikuese. Kësisoj, sot, në Cyrih ka filluar kampi i radhës…

P