Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombetaret

Kombetaret

Lumbardh Dellova i bashkohet Kombëtares 

22 mars, 2022 – Mbrojtësi i spikatur i KF Ballkanit, Lumbardh Dellova i është bashkuar Kombëtares së Kosovës në grumbullimin për dy miqësoret e këtij muaji kundër Burkina Fasos dhe Zvicrës. Ai është ftuar nga përzgjedhësi Alain Giresse, pasi futbollisti i Hajdukut të Splitit, Emir…

Kombetaret, Lajmet, U19

Ramiz Krasniqi grumbullon Kombëtaren U19 

28 shkurt, 2022 – Përzgjedhësi i Kombëtares U19, Ramiz Krasniqi ka grumbulluar sot ekipin e tij. Në Kampin Nacional në Hajvali, aty ku tashmë në kushte shumë të mira zhvillohen stërvitjet e ekipeve tona kombëtare, morën pjesë rreth 30 futbollistë të kësaj grupmoshe. Qëllimi i…

Kombetaret, Lajmet, U17

Kombëtarja U17 mbajti grumbullim treditor 

18 shkurt, 2022 – Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U17, Arsim Abazi ka grumbulluar një grup lojtarësh të cilët do t’i shërbejnë për ta kompletuar ekipin e kësaj grupmoshe për garat e ardhshme ndërkombëtare. Për tri ditë radhazi në Kampin Nacional në Hajvali janë zhvilluar…

P