Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombëtarja A

Kombëtarja A, Kryesore

Dardanët rrisin intensitetin në stërvitje 

10 qershor, 2023 – Kombëtarja e Kosovës ka mbajtur sot pasdite stërvitjen e radhës në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet kualifikuese për Euro 2024 të këtij muaji kundër Rumanisë dhe kundër Bjellorusisë. Lojtarët që i janë bashkuar ekipit gjatë ditës së sotme kanë stërvitur…

P