Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kombëtarja A

Kombëtarja A

Përfaqësuesja e Kosovës mbërriti në Krakovë 

7 tetor, 2016 – Sot Përfaqësuesja e Kosovës mbërriti në Krakovë të Polonisë, ku më 9 tetor do të përballet me Ukrainën. Përfaqësuesja dhe krerët e FFK-së janë akomoduar në hotelin “Crown Piast” në Krakovë. Sot shtabi teknik ka paraparë të ketë një regjenerim si…

Kombëtarja A

Kosova nuk arriti t'i bëjë ballë Kroacisë 

6 tetor, 2016 – Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje kundër Kroacisë në ndeshjen e dytë në kuadër të Grupit I për kualifikimet e Botërorit “Rusia 2018”, me rezultat 0:6. Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, i cili ishte i mbushur përplotë…

Kombëtarja A

Bunjaki optimist: Jemi mirë në çdo aspekt 

5 tetor, 2016 – Sot pasdite para  ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Botëror “Rusia 2018”, u mbajt stërvitja e fundit dhe pas seancës stërvitore u mbajt edhe konferenca për gazetarë e Përfaqësueses së Kosovës në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër. Atmosfera në ekipin tonë është jashtëzakonisht…

Kombëtarja A, Kryesore

Kosova e gatshme për sfidën me Kroacinë 

4 tetor, 2016 – Sot Përfaqësuesja e Kosovës ka mbajtur seancën e dytë stërvitore në prag të ndeshjes kundër Kroacisë në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. Sikur dje edhe sot të pranishëm ishin qindra shikues dhe shumë media sidomos ato ndërkombëtare. Atmosfera në përfaqësuese është…

Kombëtarja A, Lajmet

Nesër mbahet stërvitja e parë e Përfaqësueses 

2 tetor, 2016 – Nesër më 3 tetor Përfaqësuesja e Kosovës do të mbajë seancën e parë stërvitore para ndeshjes kundër Kroacisë. Seanca stërvitore do të mbahet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas në orën 15.00. Në këtë seancë të parë përfaqësuesen e Kosovës,  pritet…

P