Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kombetaret, Kryesore, U19

Dardanët U19 kualifikohen në ‘Elite Round’ 

21 nëntor, 2023 – Djemtë e Kosovës U19 kanë arritur të kualifikohen në ‘Elite Round’ për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024, pasi tubuan pesë pikë dhe përfunduan në vendin e dytë. Në ndeshjen e fundit në kuadër të grupit të 7-të Dardanët U19 barazuan ndaj…

Kombetaret, Kryesore, U19

Kosova U19 triumfoi kundër Ukrainës 

18 nëntor, 2023 – Në një mbizotërim të plotë me lojë dhe rezultat Dardanët U19 kanë triumfuar kundër Kombëtares së Ukrainës me rezultat thellë 4:0 në kuadër të grupit të 7-të të turneut kualifikues për Euro 2024. Në pjesën e parë rezultati ka mundur të…

P