Category: Kryesore

Kryesore

Vokrri e Bunjaku udhëtuan në Meksikë 

Sot më 11 maj delegacioni i FFK-së me Fadil Vokrrin, kryetar dhe anëtarin e Komitetit Ekzekutiv, Flamur Bunjaku, udhëtuan për në Meksikë, ku do të marrin pjesë në Kongresin e FIFA-s, i cili mbahet më 12 e 13 maj, e ku do të shqyrtohet edhe…

Kryesore

Feronikeli e siguron titullin e kampionit 

Sot janë zhvilluar pesë ndeshje në kuadër të javës së 30-të në Raiffeisen Superligë. Feronikeli ka shënuar fitore si mysafir kundër Gjilanit, me rezultat 1:0, duke e siguruar titullin e dytë radhazi të kampionit në elitën e futbollit kosovar. Në fakt, tri xhiro para përfundimit…

P