Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore, Lajmet, U19

Kombëtarja U-19 udhëtoi për Slloveni 

04 gusht 2018 – Në kuadër të përgatitjeve për eliminatorët e  Kampionatit Evropian që mbahen në tetor, sot Kombëtarja e Kosovës U-19 udhëtoi për në Maribor të Sllovenisë. Atje, kombëtarja e jonë do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore kundër kombëtares së kësaj grupmoshe të Emirateve…

Kryesore, Lajmet

Presidenti Agim Ademi takoi Komisionet e FFK-së 

31 korrik, 2018 – Në kuadër të përgatitjeve për edicionin e ri të garave, presidenti i FFK-së Agim Ademi, sot, takoi Komisionet relevante të FFK-së, me të cilët bisedoi për detyrat, përgatitjet dhe angazhimin që i pret këto Komisione. Presidenti Ademi kërkoi nga të gjitha…

P