Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kombëtarja A, Kryesore, Të veçuara

Festë, emocion dhe spektakël futbolli 

Ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, e cila u zhvillua sot në stadiumin e stërmbushur në Prishtinë, ka përfunduar pa fitues, me rezultat të barabartë, 2:2. Megjithatë, loja e të dyja skuadrave, sidomos ajo e Kosovës bëri që të gjithë tifozët e pranishëm të ndahen…

Kryesore

Dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Shqipëri 

Ju bëjmë me dije se Kompania AS ART&Events që ka marrë përsipër organizimin e ndeshjes Kosova-Shqipëria nesër prej orës 10.00 do të lëshojë në shitje biletat për këtë ndeshje sipas njoftimit të saj si në vijim: Nga ora 10.00 e ditës së nesërme dalin në…

P