Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Derbi Prishtina – Ballkani mbyllet pa fitues 

8 tetor, 2023 – Derbi i javës së 9-të në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll, ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit, i cili u zhvillua në orët e mbrëmjes në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet ka përfunduar pa fitues, me shifrat 1:1. Të parët në…

Kryesore

Llapi shënon fitore ndaj Lirisë në ‘Zahir Pajaziti’ 

8 tetor, 2023 – Llapi ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në duel me Lirinë, në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, me rezultat 2:0, në kuadër të javës së 9-të në Albi Mall Superligë. Deri te kjo fitore llapjanët erdhën me mjaft vështirësi, pasi në…

Kryesore

Podujeva, qyteti që pulson me pasionin për futbollin 

6 tetor, 2023 – Podujeva, një qytet që pulson me pasionin për futbollin, ka qenë stacioni i radhës i “Karvanit të Futbollit”, një event ky i organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës, në shpërndarjen e pasionit të Superligës në qytetet me skuadrat që bëjnë…

P