Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Shqipëri 

Ju bëjmë me dije se Kompania AS ART&Events që ka marrë përsipër organizimin e ndeshjes Kosova-Shqipëria nesër prej orës 10.00 do të lëshojë në shitje biletat për këtë ndeshje sipas njoftimit të saj si në vijim: Nga ora 10.00 e ditës së nesërme dalin në…

Aktivitete, Kryesore

FFK merr mbështetje nga kryetari i FFM-së 

Sot më 4 nëntor delegacioni i FFK-së, kryetari Fadil Vokrri dhe nënkryetari Agim Ademi, vizituan Federatën e Futbollit të Maqedonisë ku u pritën nga kryetari i saj Ilço Gjorgjiovski, nënkryetari Muhamet Sejdini dhe zv. sekretari i sekretarit të përgjithshëm Enver Sulejmani. Kryetari Vokrri e falënderoi…

Kryesore

Vokrri përgëzon Dukën dhe heronjtë kuqezi 

Kryetari i FFK-së, Fadil Vokrri, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Armeni-Shqipëri, që u përmbyllë me fitoren e kuqezinjve, me rezultat 3:0, me çka Kombëtarja e Shqipërisë për herë të parë në historinë e saj u kualifikua për Kampionatin Evropian, që vitin e ardhshëm mbahet në…

P