Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Llapi e Dukagjini fitojnë para tifozëve të vet 

23 shtator, 2023 – Llapi e ka vazhduar serinë pozitive në këtë edicion në AlbiMall Superligë, duke realizuar fitoren e katërt. Në kuadër të javës së 6-të skuadra e drejtuar nga Tahir Batatina ka shënuar fitore para tifozëve të vet në “Zahir Pajaziti” ndaj Gjilanit,…

Kryesore

Reagim i FFK-së 

20 shtator, 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës shpreh pakënaqësinë e saj në lidhje me vendimin e organeve disiplinore të UEFA-s për të dënuar Federatën e Futbollit të Rumanisë me 52 mijë euro dhe një ndeshje pa shikues. FFK-ja do të vazhdojë rrugën e…

Kryesore

KE i FFK-së mbajti mbledhjen e radhës 

19 shtator, 2023 – Komiteti Ekzekutiv i FFK-së sot mbajti mbledhjen e vet të radhës nën drejtimin e presidentit Agim Ademi. Në këtë mbledhje KE analizoi rrjedhën e garave në të gjitha rangjet dhe kategoritë me konstatimin se garat po zhvillohen sipas dinamikës së paraparë…

P