Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Federata finlandeze ndan rreth 400 bileta për tifozët kosovarë 

Federata e Futbollit e Finlandës ka vënë në shitje biletat për tifozët kosovar për ndeshjen Finlanda-Kosova, që zhvillohet më 5 shtator në qytetin Turku, në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës “Rusia 2018”. Biletat për adhuruesit e Kosovës kushtojnë 30 euro që janë në sektorin J…

Kryesore

Filloi shitja e biletave për ndeshjen Finlanda-Kosova 

17  qershor – Federata e Futbollit e Finlandës ka filluar shitjen e biletave për ndeshjen e parë kualifikuese në kuadër të Grupit I për Kupën e Botës 2018, Finlanda – Kosova, që do të zhvillohet më 5 shtator në stadiumin “Veritas” në qytetin Turku. Ky…

Kombëtarja A, Kryesore

Kosova e gatshme për miqësoren me Ishujt Faroe 

Sot më 2 qershor Përfaqësuesja e Kosovës, pasdite mbajti seancën e dytë stërvitore, ku përzgjedhësi Albert Bunjaki me shtabin teknik të tij, u përqëndruan në punën në grupe, sidomos të reapartit defanziv si dhe ndërthurja e aksioneve mes reparteve deri të finalizimi. Pastaj u punua…

P