Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore

Përvoja në anën e Omanit, motivi në anën e Kosovës 

Sot më 6 shtator në hotel “Sirius”, u mbajt konferencë për media para ndeshjes miqësore ndërkombëtare Kosova-Omani, ku morën pjesë përzgjedhësi i Omanit z. Paul Le Guen dhe kapiteni  Ali Alhbasi si dhe përzgjedhësi i Kosovës z. Albert Bunajki dhe kapiteni Anel Rashkaj. I pranishëm…

Kryesore

Bunjaki publikoi emëroren e futbollistëve 

Sot, më 4 shtator, në hotel “Emerald”, përzgjedhësi i Përfaqësueses “A” z. Albert Bunjaki mbajti një konferencë për media para ndeshjes miqësore ndërkombëtare Kosova-Omani. Duke ju drejtuar mediave kryetari i FFK-së tha: “ju falënderoj për angazhimin tuaj dhe promovimion që keni bërë për futbollin e…

Kryesore

“Dardanët”, të gatshëm ta përkrahin Përfaqësuesen 

Sot më 2 shtator në prag të ndeshjes miqësore ndërkombëtare Kosova-Omani u mbajt një takim me grupet e adhuruesve të Kosovës, të cilët në ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës paraqiten me emrin “Dardanët”. Fillimisht, përfaqësuesit e “Ujqve” nga Ferizaj, “Skifterat” Gjilan, “Intelektualët” Gjilan, “Shqiponja e…

Kryesore

Orari dhe gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 4-t 

Sot është caktuar orari dhe gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 4-t në Raiffeisen Superligë dhe të javës së 3-të në Ligën e Parë. Ndeshjet e elitës do të zhvillohen gjatë tri ditëve. E mërkura është më e ngjeshur, pasi zhvillohen katër duele, derisa të…

P