Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Kryesore

Kryesore, Lajmet

Mësohen katër skuadrat e para çerekfinaliste 

3 shkurt, 2024 – Sot janë zhvilluar katër ndeshjet e para të fazës së 1/8 së finales në Kupën e Kosovës në futboll, me çka kanë nisur garat e stinorit pranveror. Kualifikimin në çerekfinale e kanë siguruar Prishtina, Suhareka 23, Malisheva dhe Vjosa. Fituesja e…

Kryesore, Lajmet

LRF e Prishtinës zgjodhi më të mirët e vitit 2023 

25 janar, 2024 – Lidhja Rajonale e Futbollit e Prishtinës (LRFP) mbajti manifestimin “Laureatët 2023”, një ngjarje kjo e veçantë ku u shpallën më të mirët e vitit në futboll nga grupmosha U-9 deri në grupmoshën U-17. Të pranishëm ishin edhe presidenti i Federatës së…

P