Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni përdorimin e "cookies".
By using our website, you agree to the use of our cookies.

Category: Lajmet

Kryesore, Lajmet

U tërhoq shorti për 1/8 e Kupës së Kosovës 

12 dhjetor, 2023 – Sot në praninë e Komisionit të Garave, kryetarit Abdyl Bellopoja e anëtarit Isak Ejupi, administratorit të Superligës dhe Ligës së Parë, Agron Shosholli si dhe përfaqësuesve të klubeve është bërë tërheqja e shortit për 1/8 të Kupës së Kosovës në futboll….

Lajmet

Dihen skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës në futsall 

7 dhjetor, 2023 – Janë zhvilluar ndeshjet e çerekfinale të Kupës së Kosovës në futsall. Edhe ky rreth solli rezultate të pritura, ku tutje kaluan skuadrat favorite, të cilat realizuan fitore bindëse. Prishtina 01, Drenica, Liqeni dhe Mabetex Prishtina do të luajnë në gjysmëfinale, ndeshje…

P